Categories
Atbalsts uzņēmējiem Realizētie projekti biznesa ideju konkursā "Solis augšup"

Augstas kvalitātes KOKA RĀMJU ražotājs – SIA “EventFrame”

SIA “EventFrame” izstrādā un ražo augstas kvalitātes KOKA RĀMJUS mākslas darbu, fotogrāfiju, digitālo displeju (Ipad) un citu priekšmetu ierāmēšanai. EventFrame savu produkciju pārdod interneta veikalā Etsy. Šobrīd uzņēmumam ir vairāk kā 2 500 klientu no visas pasaules, kas augsti novērtē EventFrame ražotā produkta kvalitāti, unikalitāti un sadarbību. Uzņēmuma klienti ir gan fiziskas, gan juridiskas personas no Amerikas, Kanādas, Austrālijas, Anglijas, Vācijas, Itālijas, Francijas u.c. valstīm. SIA “EventFrame” ir strauji augošs un inovatīvs uzņēmums, kas ar savām idejām spēj apmierināt jebkura klienta vēlmes – katrs pasūtījums ir individuāls, līdz ar to – unikāls pēc būtības.

            SIA “EventFrame” piedalījās Biedrības “Jēkabpils rezidence’’ rīkotajā Biznesa ideju līdzfinansēšanas konkursā “Solis augšup”. Konkursa rezultātā, tika piešķirts finansiāls atbalsts “Iekārtu iegādei SIA “EventFrame” uzņēmējdarbības veicināšanai” EUR 2 500,00 apmērā. Projekts tika realizēts no 04.08.2020. līdz 03.09.2020. Projekta ietvaros uzņēmums iegādājās 2 ražošanas iekārtas: maliņu slīpmašīna un paspartu griezējs. Projekta rezultātā uzņēmums ir radījis papildus jaunu darba vietu Jēkabpils iedzīvotājiem, kā arī veicinājis eksporta pieaugumu un uzņēmuma attīstību. Ņemot vērā, projekta rezultātā iegādātās iekārtas – paspartu griezējs priekšrocības – EventFrame ir gandarīts, jo var sveikt savus klientus ar ilgi gaidīto iespēju – saņemt rāmi ar paspartu. Tas izceļ un paspilgtina katra mākslas darba dziļumu un piešķir mākslas darbam īstu māksliniecisko vērtību.

            Izsakām pateicību Biedrībai “Jēkabpils rezidence’’ un Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, par finansiāla atbalsta sniegšanu uzņēmējdarbības veicināšanai, kā arī doto iespēju izaicināt sevi un motivāciju paplašināt uzņēmuma darbību. SIA “EventFrame” produkti ir apskatāmi interneta vietnē: https://www.etsy.com/shop/eventframe/, sīkāka informācija par produktiem, izgatavošanas termiņiem, izmēriem u.c., zvanot, Tālr.: +371 29250472.

Galerija

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments