Categories
Jaunumi

Aktīvā spēle “Krustu šķērsu pa Jēkabpili”

Vai Tev ir ienācis prātā saskaitīt, cik daudz Jēkabpils simbolu- lūšu, iespējams atrast Vecpilsētas laukumā? Vai esi pamanījis, kas aizsedz logus kādai no Pasta ielas ēkām? Vai vēlies paskatīties uz pilsētu vērīgām acīm?

Piedāvājam SPĒLI, kas palīdzēs atrast atbildes uz šiem un citiem jautājumiem. Piedalīties aicināts jebkurš Jēkabpils iedzīvotājs, liels vai mazs, vienatnē vai ar ģimeni, pie tam interesantā un aktīvā veidā! Šī spēle ir paredzēta arī pilsētas viesiem, lai varētu iepazīt mūsu pilsētu. Atrodi atbildes uz visiem jautājumiem! Ieraksti tās krustvārdu mīklā un vertikāli iekrāsotajos lauciņos atklāsies kāda frāze.

Viss, kas Tev ir nepieciešams:

  • vēlme pavadīt pāris stundas svaigā gaisā, aktīvi staigājot;
  • izdrukāta maršruta karte un krustvārdu mīkla ar jautājumiem. Iepriekš sazinoties pa tālruni +371 25676766, SPĒLES izdruku vari saņemt arī Andreja Pormaļa 11, Jēkabpilī.
  • neaizmirsti pildspalvu vai zīmuli!

Pirmie 30 aktīvie, kuri būs izpildījuši visus spēles uzdevumus un atrisinājumu nofotografēs un atsūtīs WhatsApp uz numuru +371 25676766 vai e-pastu turisms.jekabpils@gmail.com, saņems pārsteiguma balviņas no Jēkabpils rezidences!

Lai veicas!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments