Categories
Jaunumi

Jēkabpils Agrobiznesa koledža atbalsta uzņēmējus

Jēkabpils Agrobiznesa koledža veiksmīgi sadarbojas ar Jēkabpils uzņēmējiem un iestādēm pētniecības jomā.

Koledža aicina uzņēmējus arī turpmāk sadarboties jums aktuālu jautājumu/problēmu pētniecībā.

“Mūsu sabiedrībā esam pieraduši runāt par uzņēmēju atbalstu izglītībai, kultūrai, sportam, medicīnai… Taču šie procesi ir abpusēji. Uzņēmēji, pašvaldību un biedrību pārstāvji līdzdarbojas Koledžas padomē un Konventā, izglītības programmu izstrādē, pasākumos un eksāmenos, nodrošina prakses vietas. Mazāk izskanējis ir  Koledžas atbalsts, veicot sadarbības partneru pieteiktos pētījumus.

Jau studijas uzsākot, līgumā starp studējošo un Koledžu ir noteikts pienākums Koledžai īstenot pētniecībā balstītu studiju procesu, bet studējošajiem – pētniecībā iesaistīties un piedalīties lietišķo pētījumu un zinātniskajās konferencēs. Lai šie procesi būtu maksimāli tuvināti profesionālajai darba videi, Koledža aicina pieteikt pētījumu tēmas sava uzņēmuma, darbības jomas, nozares ietvaros, kā arī piedalīties Koledžas konferencēs, daloties ar darba un dzīves pieredzi.

Studiju pirmajā gadā gan topošie mārketinga jomas speciālisti, gan grāmatveži apgūst pētniecības metodes un pētījumus īsteno. Esam apkopojuši Jēkabpils reģionālās slimnīcas sniegto pakalpojumu vērtējumu no  pacientu puses. Svarīgākie secinājumi tika prezentēti Jēkabpils Reģionālās slimnīcas administrācijas pārstāvjiem un arī Koledžas 6.Lietišķo pētījumu konferencē.

Studiju kursa “Jaunu ideju radīšana” ietvaros studiju programmas “Mārketings un inovācijas” studējošie īstenoja Jēkabpils Tūrisma informācijas centra pasūtīto  pētījumu “Tūrisma attīstība Jēkabpils pilsētā”. Studenti klātienē aptaujāja un apstrādāja 300 respondentu (Jēkabpils iedzīvotāji un viesi) anketas, apkopotos datus, secinājumus iesniedza Jēkabpils Tūrisma informācijas centra darbiniekiem.

Esam devuši ieguldījumu, veicot SIA “Biofarma” pasūtīto pētījumu, izzinot pircēju viedokļus par piedāvāto sortimentu un apkalpošanu tirdzniecības vietās. Studējošie sniedza  secinājumus un priekšlikumus uzņēmējam un prezentēja paveikto Koledžas lietišķo pētījumu konferencē.

Koledžas administrācija, uzsākot plānošanas dokumenta “Attīstības un investīciju stratēģija 2021. – 2027.” izstrādi, pieteica  pētījumu, lai izzinātu Koledžas pieprasītākās studiju programmas iepriekšējo 6 gadu periodā (uzvaras laurus plūca studiju programma “Grāmatvedība un finanses”, tikai nedaudz iepalika  – “Programmēšana un datortīklu administrēšana”),  lai apkopotu absolventu gaitas (visaktīvāk darba attiecības uzsāk grāmatveži un programmētāji – jau studiju laikā, prakses laikā), lai, izanalizējot iegūtos datus un tautsaimniecības attīstības tendences, sniegtu redzējumu Koledžas attīstības iespējām. 

Aicinām interesentus gan no biznesa vides, gan valsts, pašvaldību un nevalstiskā sektora noteikt savas un sabiedrības vajadzības, kuru īstenošanā atbalstu var sniegt Jēkabpils Agrobiznesa koledža. Sazinieties ar mums gan prakses vietu nodrošināšanā un darba vakanču piedāvājumā, gan vieslekciju vadīšanai, gan piesakot jums aktuālos pētījumus. Sadarbosimies un būsim gandarīti par kopīgi ieguldīto darbu jauniešu profesionālās kvalifikācijas ieguves procesā. ” /Rakstu sagatavoja direktores vietniece studiju un tālākizglītības jomā Ināra Upeniece/

Fotogrāfijās:

  • Jēkabpils Agrobiznesa koledžas absolvents, Jēkabpils domes izpilddirektors Guntars Gogulis uzrunā JAK konferences dalībniekus;
  • Kāzu salona “Aminata” valdes locekle Sintija Rotbarte dalās jaunās uzņēmējas pieredzē;
  • Hakatona “Startup Slalom IT Rēzekne” uzvarētājkomanda 2019 ar LIAA biznesa inkubatora Jēkabpilī vadītāju Jolantu Šūmakeri un lektori dr.oec. Ingrīdu Veipu.
guest
1 Comment
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Hamid Yazdtschi kungs
Hamid Yazdtschi kungs
1 year ago

Kā sasniegt savus sapņus dzīvē, īss stāsts par mani, es ražoju labu vīnu ar labu garšu, mēģinu meklēt uzņēmumu, kas man varētu palīdzēt to publicēt visā pasaulē, bet visa vīna kompānija, pie kuras vērsos pēc palīdzības viņi to nepieņēma, dažus gadus atpakaļ es sazinājos ar vienu no brīvmūrnieku biedrības lielmeistariem, reģistrējos biedrībā, viņi man saziedoja 5 miljonus eiro, kad nonācu uz satiktās brīvmūrnieku sanāksmi kāds īpašnieks kādai vīna firmai, šobrīd mans vīns ir viens no dārgākajiem vīniem pasaulē. Brīvmūrnieku sabiedrība ir saistīta ar mīlestības atbalstīšanu un rūpēm viens par otru, lai padarītu pasauli labāku, nekad nepadodies savos sapņos
Ja vēlaties uzzināt vairāk par brīvmūrnieku sabiedrību, nosūtiet ziņojumu lordam Hansam Melčersam zemāk esošajā informācijā
WhatsApp numurs: +31685113264
Telegrammas numurs: +31685113264
E-pasta adrese: Worldunitedpowersociety@gmail.com

Hamid Yazdtschi kungs