Categories
Jaunumi

Zemgales tūrisma pakalpojumu sniedzēji aicināti pieteikties zīmei “Gājējiem draudzīgs”

Zemgales plānošanas reģions aicina tūrisma pakalpojumu sniedzējus pieteikties zīmei “Gājējiem draudzīgs / Hiker-friendly”. To var saņemt jebkurš tūrisma pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs, kas vēlas būt “draudzīgs” kājāmgājējiem, piedāvājot šai mērķgrupai nepieciešamus pakalpojumus.
Saņemtā “Gājējiem draudzīgs” zīme apliecina, ka uzņēmējs piedāvā kājāmgājējiem būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus, piemēram: informāciju par maršrutu, dzeramo ūdeni, pirmās palīdzības aptieciņu, elektroierīču uzlādi, naktsmītnē ir iespēja izžāvēt slapjās un izmazgāt netīrās drēbes, zābakus un citu personīgo ekipējumu. Turklāt šo zīmi var saņemt jebkurš pakalpojumu sniedzējs visās trijās Baltijas valstīs, kas vēlas piedāvāt pārgājienu ceļotājiem nepieciešamos pakalpojumus – ne tikai naktsmītnes, bet arī, piemēram, kafejnīcas, krodziņi un restorāni, tūrisma informācijas centri, degvielas uzpildes stacijas, veikali u.tml.

Vairāk informācijas : https://www.zemgale.lv/component/k2/item/453-zemgales-turisma-pakalpojumu-sniedzeji-aicinati-pieteikties-zimei-gajejiem-draudzigs

Facebook profilā – https://www.facebook.com/Zemgale/posts/3853725611412653
Ar “Gājējiem draudzīgs / Hiker-friendly” zīmi un kritērijiem var iepazīties šeit: https://www.celotajs.lv/lv/c/prof/certificates/hiker_friendly.

Uz nākamo komisijas sēdi, kas tiek plānota 2021. gada 18. maijā, zīmes saņemšanai līdz 10. maijam varēs pieteikties pakalpojumu sniedzēji visā Latvijā neatkarīgi no tā, kāds pārgājienu maršruts vai taka atrodas viņu tuvumā. 
Viss kas  jādara, lai pieteiktos kvalitātes zīmes “Gājējiem draudzīgs” saņemšanai:
* jāiepazīstas ar kritērijiem un jāizvērtē uzņēmuma atbilstība tiem (sk.pielikumā)
* jāaizpilda un jānosūta pieteikuma anketa līdz 10.05.2021 uz e-pastu anna.builo@zpr.gov.lv

Jāaizpilda tikai 1 pieteikuma anketa, atkarībā no tūrisma pakalpojuma veida – naktsmītne, TIC, pārējie.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments