Categories
Atbalsts uzņēmējiem Realizētie projekti biznesa ideju konkursā "Solis augšup"

Sporta zāles “Fitnessvfs” pakalpojumu attīstīšana, labiekārtojot telpu.

IK “Fitnessvfs” projekta “Solis augšup” ietvaros laikā no 03.augusta līdz 20.septembrim realizēja savu biznesa ideju ““Sporta zāles Fitness VFS pakalpojumu attīstīšana, labiekārtojot telpu”.

Projekta realizācijas gaitā sporta zāle FitnessVFS mainīja savu atrašanās vietu no Jaunās ielas 16,Jēkabpils uz Brīvības ielu 45B,Jēkabpils, kur  par projekta līdzfinansējumu tika ieklāts gumijas grīdas segums 160m, 15mm biezs. Kopējās izmaksas projektam sastāda 3057.20 Eu , un atbalsts no pašvaldības 2500 eur apmērā.

Gumijas grīdas dod plašāku treniņu vingrojumu izpildes iespēju – gan TRX treniņiem, jo kājas vairs neslīd, gan pārējiem treniņiem, jo šobrīd ir iespējams uz grīdas mest arī smagāku sporta inventāru. Segums absorbē triecienus un samazina iespēju gūt mehāniskas traumas, mazinās triecieni uz locītavām; nodrošina stabilitāti sporta aprīkojumam pie vingrojumu izpildes. Šobrīd sporta zālē tiek piedāvāti gan individuālie, gan grupu treniņi, tādi kā TRX, kardio treniņi, treniņi ar gumijas stieni “barracuda”, “body pump” treniņi ar nelieliem svara stieņiem, “step up” – apļa treņiņi un treniņi bērniem. 

Šobrīd telpas ir plašākas, modernākas un paver lielākas attīstības iespējas. Tā kā telpas ir lielākas, nepieciešams papildus gumijas grīdas segums, ko plānots ieguldot savus līdzekļus iegādāties tuvākajā laikā. 

Pateicība Biedrībai “Jēkabpils rezidence’’ un Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, par finansiāla atbalsta sniegšanu.

Ingus Zolbergs

Galerija

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments