Categories
Jaunumi

Krustpils novada pašvaldība izdevusi jaunus tūrisma bukletus

Krustpils novada pašvaldība izdevusi jaunus tūrisma bukletus- “A6-AKTĪVAIS PUSDUCIS” un “A12-AIZRAUJOŠAIS DUCIS”. Tajos ir apkopota informācija par tūrisma iespējām Krustpils novadā. Bukletos ikviens var atrast, ko sev piemērotu, ja plānota atpūta un uzturēšanās mūsu pusē.

Ja sekosiet “Aktīvajam pusducim” jeb A6 šosejas maršrutam, esiet gatavi kāpt, jāt, peldēt, veidot, pētīt, atklāt un būt aktīvā kustībā. “Aktīvais pusducis” jums nodrošinās darbošanos visas dienas garumā un katrā gadalaikā. Maršruts ir draudzīgs un saistošs gan lieliem, gan maziem piedzīvojumu meklētājiem, jo tas patiešām būs piedzīvojums.

Savukārt “Aizraujošais ducis” jeb A12 šosejas maršruts, ir domāts iedvesmai, izzināšanai, baudīšanai, jaunu apvāršņu atklāšanai, paplašināšanai. Uzkāpiet augstākajā tornī, iekāpiet laika mašīnā uz pagātni, apskatiet nostāstiem apvītas vietas. Sajūtiet, cik neatkārtojams ir mūsu kultūras mantojums, sastopiet iedvesmojošus cilvēkus .Sadaliet maršrutu pa posmiem, lai atpūta mijas ar ceļojumu. Nedēļas nogale ar fantastiskām emocijām un izteiksmīgām pašbildēm būs garantēta.

Bukleti ir izdoti trīs valodās (latviešu, angļu un krievu) un tie veidoti tā, lai būtu ērti un pārskatāmi, informatīvi, vizuāli pievilcīgi un praktiski lietojami. Kā arī – bukletus varēs sameklēt pagastu pārvaldēs, pie tūrisma pakalpojuma sniedzējiem, A12 kafejnīcā un arī elektroniski tos var lejuplādēt, spiežot uz saites:https://ej.uz/zjt3

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments