Categories
Jaunumi

Jēkabpils rezidence stāsta par mātēm – uzņēmējām: Kristīne Vītola

Šodien Jēkabpils rezidence vēlas sveikt visas mammas, vecmāmiņas, omītes, krustmātes un tantes Mātes dienā!

Noslēdzot šīs nedēļas intervijas ar mātēm – uzņēmējām, vēlamies Jūs iepazīstināt ar vēl vienu uzņēmēju, kura ir arī brīnišķīga mamma saviem bērniem.

Kristīne Vītola

SIA “Kioto”

1. Pastāstiet, kā Jūs uzsākāt savu uzņēmējdarbību? Kā radās ideja?

Ideja radās darba procesā, nemanāmi iemīloties tajā, ko daru. Radās jaunas idejas, vīzijas un vēlējos to realizēt. Uzsākot savu uzņēmējdarbību, tika ieguldīts smags darbs, ar cerību uz panākumiem. Galvenais ir ticēt tam, ko dari. 


2. Kā ir būt mātei – uzņēmējai?

Uzņēmums jau bija tapis, kad biju mamma vienam bērniņam, un, laikam ejot, pieteicās vēl viens mazulis. Viegli nav, bet visgrūtāk ir tieši šobrīd, kad pirmais bērns ir pusaudža gados. 24/7 esmu uz pilnu slodzi, jo uzņēmumā pavadu 10 stundas dienā, bet pārējais laiks tiek veltīts ģimenei, lai atgūtu nokavēto. Brīžiem ģimenes un kolēģu lokā pasmejamies, ka darbā man ir meitas un mājās man ir dēli, jo mans uzņēmums man ir kā mana otra ģimene. 


3. Vai Jūs iesaistiet savus bērnus uzņēmējdarbībā? Vai bērni paši vēlas iesaistīties, vai nē?

Jā, iesaistu bērnus uzņēmējdarbībā. Viņi, paužot lielu prieku, ir pirmie, kas notestē jaunās idejas. Jaunākā atvase ir vislielākais KIOTO virtuves cienītājs.


4. Atskatoties uz šajos gados paveikto, ja Jums būtu iespēja vēlreiz uzsākt uzņēmējdarbību, vai Jūs to darītu?

Noteikti jā, absolūti neko no šiem gadiem nenožēloju! Ir pieļautas daudz un dažādas kļūdas, bet tikai no tām mēs taču visi mācamies.


5. Kāds būtu Jūsu novēlējums tām mammām, kuras vēlas uzsākt uzņēmējdarbību, vai vēl domā – darīt to vai nē?

Ja esat gatavas uz negulētām naktīm un ieguldīt ļoti daudz laika un enerģijas, bet dienas beigās gūt milzu gandarījumu par to, tad noteikti tiecieties uz to! Galvenais ir nepadoties.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments