Categories
Jaunumi

Aknīstes pagasta “Vilkapurvos” piedāvā pirts rituālus un pirts nomu

Zāļu un pirts sala, kas atrodas “Vilkapurvos”, Aknīstes pagastā, noteikti ir vieta, kur gūt relaksāciju, izbaudīt pirts rituālus, ieklausīties dabas skaņās un izmēģināt ko jaunu saimnieces Ligitas gādībā.

Šeit tiek piedāvāti 2 veidu pirts rituāli – Īsais pirts rituāls (vieglais pēriens) un Lielais pirts rituāls.

Īsais pirts rituāls iekļauj zāļu tējas, sildīšanos, ķermeņa skrubēšanu, pērienu, atpūtu. Rituāls notiek 1,5 līdz 2 stundas  vienai personai un cena ir 60 EUR (ar masāžu 75 EUR), 2 līdz 2,5 stundas divām personām un cena ir 100 EUR par abiem (ar masāžu 130 EUR).

Garais pirts rituāls iekļauj zāļu tējas, kāju peldes zāļu tēju vannītē, sildīšanos, ķermeņa kopšanu ar augu skrubīti, dziļo sildīšanu, enerģētisko pērienu, ķermeņa masku, vieglu masāžu, atpūtu vilnas segās. Šis rituāls vienai personai notiek 2,5 līdz 3,5 stundas un cena ir 80 EUR (ar masāžu 95 EUR), divām personām 3,5 līdz 4,5 stundas un cena 140 EUR (ar masāžu 170 EUR).

“Vilkapurvos” tiek piedāvāts arī pirts vakar draugu lokā pirtnieka pavadībā, kas ilgst 3 – 4 stundas. Piedāvājumā ietilpst zāļu tēja, 2 slotiņas katram, pirts rituāls pirtnieces vadībā, pelde kublā. Cena 2 personām 45 EUR/pers. (ar kubla izmantošanu 70 EUR/pers.).

Radošās darbnīcas noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu! Te varēsiet gatavot skrubīšus, eļļas un tinktūras, vārīt ārstniecības augu sīrupus, siet slotiņas, vākt ārstniecības augus, ieklausīties pirtī iešanas padomos un zinošās pirtnieces lekcijās. Radošās darbnīcas pieejamas grupās līdz 6 personām un cena ir 10 – 15 EUR no personas.

Šeit iespējams iznomāt arī pārvietojamo pirts mucu (cenas sākot no 50 EUR par diennakti), kublu (60 EUR). Pieejamas piknika un telts vietas.

Kontakti:

Zāļu un pirts sala

Adrese: “Vilkapurvi”, Aknīstes pagasts

Tālr.: +371 29128709 (Ligita)

E-pasts: ligita.elksnite@inbox.lv

www.facebook.com/sajutidabu/

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments