Categories
Jaunumi

22.-23.aprīlī notiks LTRK iespēju festivāls “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina apmeklēt LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas virtuālā formātā norisināsies 22.-23. aprīlī speciāli izveidotā tīklošanās platformā un tiešraidē no studijas Jelgavā. Pasākuma apmeklējums ir bezmaksas.

Lai apmeklētu virtuālo pasākumu, ar savu e-pasta adresi jāreģistrējas www.uznemejudienas.lv sadaļā “Piesakies” vai šeit. Reģistrācija platformā ir bezmaksas un sniegs iespēju aktīvi līdzdarboties pasākumā. Tur apmeklētāji varēs apskatīt dalībnieku virtuālos stendus, sazināties un noskaidrot sev aktuālo informāciju. Platformas skatuvēs būs iespējams piedalīties dalībnieku vebināros, uzzināt aktualitātes biznesa forumā, kā arī vērot izglītības iestāžu atvērto durvju dienas. Līdzīgi kā sociālajos tīklos, platformā varēs lasīt dalībnieku publikācijas ziņu joslā, atzīmēt sevi interesējošos dalībniekus un sazināties ar tiem.

Aicinām apmeklētājus aktīvi līdzdarboties platformā, jo par katru no aktivitātēm – savas profila bildes ievietošana, dalībnieku ierakstu atzīmēšana ar “patīk”, dalīšanās ar dalībnieku ierakstiem un citām aktivitātēm – apmeklētāji savos profilos krāj punktus. Trīs apmeklētāji, kas būs sakrājuši visvairāk punktus, saņems vērtīgas balvas – viedierīces no SIA Bite Latvija! Balvu ieguvējus paziņos biznesa foruma tiešraides noslēgumā.

Vairāk informācijas pasākuma mājas lapā http://www.uznemejudienas.lv/zemgale

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments